DODELA NOVOGODIŠNJIH PAKETIĆA

Kao i svake godine, Društvo za cerebralnu i dečiju paralizu opštine Ivanjica organizovalo je dodelu novogodišnjih paketića korisnicima usluga “Dnevni boravak” i “Lični pratilac deteta” u restoranu “Vodopad”. Donatori su dugogodišnji prijatelj Društva Nataša Kovačević i Ivan Luković,vlasnik firme “Iva Invest”.

Tokom prethodnog perioda, uspešno smo ostvarili postavljene zadatke koji su rezultat posvećenosti, timskog rada i podrške naše zajednice.

Ovi uspesi predstavljaju korak napred u ostvarivanju naših ciljeva i misije. Zahvaljujemo se svim članovima koji su doprineli ovim dostignućima i podržali nas tokom ovog puta.

Gledamo s optimizmom ka budućnosti i nastavićemo da radimo s istim entuzijazmom i predanošću. Hvala Vam na Vašem neprekidnom angažovanju i podršci. Spremni smo za nove izazove i uspehe u godini koja dolazi!